Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firma olarak temizliği ve insan sağlığını en ön planda tutarak Ankara’da sektörün en iyisi olarak hizmet vermekteyiz. Evlere, kurumsal firmalara ve özel iş yerlerine sağladığımız hizmetleri en uygun fiyat en üstün hizmet düşüncesi ile sağlamaktayız. %100 hijyen için kaliteden ve titizlikten ödün vermeden temizlikleri yerine getirmekteyiz.

Temizlik işlerinde tecrübeli personelin öneminin farkında olarak personel eğitimine önem vermekteyiz. Tüm personellerimizi SGK personeli olarak kaydetmekteyiz. Personellerimizi en kaliteli temizlik ürünleri ile donatmaktayız. Özellikle koltuk yıkama ve halı yıkama işlemleri için son teknoloji yıkama makinelerini kullanmaktayız.

Firma olarak uzun yıllardır alt yapımızı geliştiriyoruz. Bu noktada birçok çözüm ortağı ile çalışıyor ve kurumsal birliktelikler sağlıyoruz. Yaptığımız her işimize imzamızı atıyor ve sektörde neden en iyi olduğumuzu yaptığımız kaliteli işlerle ispatlıyoruz.

Neden Biz?

 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Güvenilir ve kaliteli temizlik hizmeti
 • Profesyonel temizlik kadrosu
 • Her zaman uygun fiyat politikası

Firma olarak uzun yıllardır alt yapımızı geliştiriyoruz. Bu noktada birçok çözüm ortağı ile çalışıyor ve kurumsal birliktelikler sağlıyoruz. Yaptığımız her işimize imzamızı atıyor ve sektörde neden en iyi olduğumuzu yaptığımız kaliteli işlerle ispatlıyoruz.

Geleceğin temelleri teknoloji ile atılıyor. Biz de teknolojiyi yakından takip ederek temizlik sektöründeki tüm yenilikleri işlerimize uyguluyoruz. En kaliteli ve güçlü makinelerle koltuk yıkama, halı yıkama, stor perde yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Pandemi ile beraber hijyenin ve sağlığın ne kadar önemli olduğunu tekrardan anlamış olduk. Bu bilinç ile bakterilerle mücadelede siz değerli İstanbul halkına en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Amacımıza uygun olarak tecrübeli personel, kaliteli malzeme ve anti bakteriyel ürünler konusunda titiz davranıyoruz.

Sizler İçin Varız
Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz-Servis ücreti var mı?

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama, aşağıdaki İl ve İlçelerde ücretsiz servis imkanı ile yüksek kaliteli temizleme hizmeti sunar:

 • Bağlıca
 • Çankaya
 • Etimesgut
 • Eryaman
 • Etlik
 • Keçiören
 • Sincan
 • Yenimahalle

Koltuklarımı ne sıklıkla temizlemeliyim?
Ortalama bir aile evi için her 12 ayda bir derinlemesine temizlik öneririz. Yoğun kullanım alanlarının olduğu (Ofis, Cafe ve Restaurant v.b.) yerlerde 4-6 ayda bir tavsiye ederiyoruz.

Ankara’nın tüm ilçelerinde verdiğimiz hizmetler yüksek standart kalitesi çerçevesindedir. İşlerimizi tescilli markamızın garantisi ile faturalı olarak sağlamaktayız. Biz bu işi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Bu zaman dilimi içinde yüzlerce mutlu ve memnun müşterimizle yakın ilişkiler kurduk. Birçok çözüm ortağımızla halı ve koltuk yıkama sistemlerini araştırarak teknolojik alt yapımızı iyileştirdik ve daha güçlü ve kurumsal olarak ilerlemeye devam ettik, ediyoruz.

Herkesin üstün hizmet alması gerektiğine inanarak fiyatlarımızı belirliyor ve iş ayırt etmeksizin yıkama işlerini gerçekleştiriyoruz. Yerinde yıkama hizmetimiz ile özellikle iş ve ofis yerlerinin işlerinde aksama olmadan yıkama işlemlerini yerine getiriyoruz. Bizimle beraber temiz ve hijyenik bir dünyaya adım atmak istemez misiniz? Ankara’nın tüm merkez ilçelerine sağladığımız hizmetlerimizi görmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: