Geniş Yatak Yıkama

07.07.2022
1.350
Geniş Yatak Yıkama

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi yatak yıkama hizmetidir. Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve iş yerlerinizde bulunan yatakları dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde yatak ve kanepeler daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Yataklarınızı bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli ürünler ve malzeme ile buharlı yatak yıkama yapmaktayız.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak yıkama işlemi sırasında yatağınızın yapısına, şekil ya da iskeletine, içerisindeki yay kısımlarına hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Dikkatsiz ve tecrübesiz yıkama, yataklarınızda soruna yol açmaktadır. Bunun farkındayız ve uyguladığımız her işlemi son derece özenle gerçekleştiriyoruz. Yatak yüzeylerinde bulunan zorlayıcı lekeleri kesin çözümle lekelerden eser kalmayacak hale getiriyoruz. İşinde son derece profesyonel olan personellerimiz lekelere uygun antibakteriyel temizlik ürünleri kullanarak siz kıymetli müşterilerimize tertemiz yataklar bırakıyor.

 
Yataklarınızı Nasıl Temizliyoruz?
 

Yatak temizliğinde öncelikli olarak temizleyici maddeyi, yatağınıza püskürterek uyguluyoruz. Temizleyicinin, yatağa nüfuz etmesi için bir süre bekledikten sonra vakum kullanarak, püskürttüğümüz temizleyiciyi makinenin kirli su haznesine çekiyoruz. Yatağınızın lokal bölgelerinde leke mevcutsa, buharlı temizleyici veya polisaj makinesini kullanarak ve özel temizleyiciyle detaylı temizliğini yaparak temizliği tamamlıyoruz.

Piyasada yatak yıkama hizmeti veren pek çok firma bulunuyor. Ev tipi koltuk yıkama makineleri kullanarak ve çeşitli kimyasalların karıştırılarak yapıldığı temizlik uygulamalarında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle yatak yıkama için fiyat araştırması yaparken bu kriterleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: