Yerinde Halı Yıkama

06.07.2022
1.409
Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama hizmeti ile Ankara’nın çoğu ilçelerinde profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak tescilli ismimiz ile e-faturalı olarak hem kurumsal firmalara hem de evlere üstün hizmet sağlamaktayız. Halılarınızı %100 hijyenik olarak yıkayarak kısa süre içinde teslim etmekteyiz.

Günümüz koşullarında halı yıkama işi ev ve iş ortamında oldukça zor bir hale gelmiş durumda. Özellikle apartmanda ve cadde üzerinde yaşayan insanlar halılarını evlerinde yıkayamamaktadır. Bu büyük sorunu ortadan kaldırmak için Ankara’da Yerinde Halı Yıkama hizmeti sağlıyoruz.

Halılar yoğun kullanım nedeniyle birçok lekeyi ve tozu barındırmaktadır. Özellikle iş yeri halısı ve ofis halısı en çok kirlenen halılar arasındadır. Uzun süreli kullanım nedeniyle de halı yüzeyinde kararmalar ve bakteri oluşumları meydana gelmektedir. Tüm bu zorlu lekeler için profesyonel hizmet alınması gerekmektedir. Firma olarak yüksek teknoloji halı yıkama makineleri ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve iş yerlerinizde bulunan halıları dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde halılar daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Halılarınızı bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli ürünler ve malzeme ile halı yıkama işlemini yapmaktayız.

 
Yün Halılarınızı Nasıl Temizliyoruz?
 

Personellerimiz pandemi koşullarına uygun olarak evinize veya iş yerinize gelmektedir. Maske ve hijyen konusunda hassas olan ekiplerimiz kullanılacak malzemeleri de dezenfekte etmektedir. Halılar ilk önce anti bakteriyel şampuanlarla yıkanmaktadır. Özel olarak hazırlanan bu şampuanlar sayesinde tüm zararlı bakteriler yok edilmektedir. Halının dokusuna zarar verilmeden lekeler kolaylıkla yüzeyden ve derinden sökülüp atılmaktadır.

Özel tasarlanmış fırçalar ile halılar derinlemesine fırçalanarak derinlere işlemiş tozlar ve kirler çıkarılmaktadır. Ardından yüksek vakum gücüne sahip halı yıkama makineleri ile durulama ve temizleme işlemine geçilmektedir. Güçlü makineler sayesinde halıda toz ve bakterilerden eser kalmamakta ve %100 hijyen sağlanmaktadır.

Yün Halı Yıkama hizmetinde isteğe göre kuru köpüklü halı yıkamada yapılmaktadır. Bu uygulama ile halılar 10 dakika içinde yıkanmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Özellikle iş yeri halısı ve ofis halıları için bu uygulama tercih edilmektedir. Yıkama sonrasında herhangi bir koku meydana gelmemektedir. %100 temizlenmiş halılarınız ilk günkü ışıltısı ile mekanlarınızı renklendirmeye devam etmektedir.

Vergi mükellefi bir firma olarak tüm işlemlerimizi faturalandırmaktayız. Kurumsal firmalara verdiğimiz hizmetlerimizde e fatura oluşturmakta ve müşterilerimize iletmekteyiz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: