Stor Perde Yıkama

07.07.2022
1.452
Stor Perde Yıkama

Stor perde temizliği evlerde yapılamayacak kadar hassas bir işlemdir. Kumaşının ve mekanizmasının bozulmaması için profesyonel bir temizlik ile yıkanmalıdır. Bu konuda Anlara’da sizlere en üstün hizmeti sunmaktayız. Stor perdelerinizi evlerinizden alarak titiz şekilde yıkamaktayız. Anti bakteriyel şampuanlarla yıkadığımız perdelerinizi 48 saat içinde %100 hijyenik şekilde teslim etmekteyiz.

Stor perde kullanımı son yıllarda oldukça yaygın hale geldi. Hem kullanım kolaylığı hem de geç kirlenme özelliği sayesinde evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Her ne kadar normal perdeler gibi sık yıkanmasa da yıkandığı zamanlarda profesyonel olarak yıkanmalıdır. Evde yıkama yapılmak istendiğinde kumaşlar zarar görmekte ve kırışmaktadır. Bu da stor perdelerin kullanım ömrünü azaltmaktadır.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Çalışan kadromuzu alanında titiz ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında bütün yapılan işleri alanında uzman kadromuz bütün temizlik ve hijyen kurallarını gözeterek yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz birçok alanımız bulunmaktadır. Stor perde yıkama ise sadece bunlardan biridir. Stor perdeler son yıllarda kolay kullanımı ve kolay kurulumundan dolayı stor perdelerin son zamanlarda daha popüler olmasını sağlamış ve birçok kişinin ilk tercih ettiği perde haline gelmiştir.

 
Stor Perdelerinizi Nasıl Temizliyoruz?
 

Sizden teslim almadan önce stor türü, adedi gibi bilgilerin yanı sıra lekeli olan yer bilgileri gibi detayları içeren bilgiler sisteme girilir. Tahmini teslim tarihi belirlenir. Aşamalar ile ilgili bilgilendirme telefon numaranıza süreç içerisinde iletilir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: