Tek Kişilik Koltuk Yıkama

06.07.2022
1.202
Tek Kişilik Koltuk Yıkama

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak Ankara’nın çoğu ilçelerinde en üst düzeyde koltuk temizliği hizmeti sağlıyoruz. Temizlikte kullandığımız son teknoloji makineler ve anti bakteriyel şampuanlarla %100 hijyen elde ediyoruz. Yerinde yıkama hizmeti sayesinde de koltukların gün içinde kullanıma hazır hale gelmesini sağlıyoruz.

Koltuklar hem evlerde hem de iş yerlerinde en yoğun kullanılan ve temas edilen eşyalardır. Bu yoğun temas nedeniyle kumaş yüzeylerinde kararmalar olmakta ve gözle görülmeyen bakteriler oluşmaktadır. Derinlemesine temizlik yapılmadığı takdirde bu bakteriler hem koltuğun kullanım ömrünü azaltmakta hem de insan sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Evlerdeki geleneksel koltuk yıkama teknikleri maalesef istenilen düzeyde bir hijyen sağlamamaktadır. Sanayi tipi makineler evlerde bulunmadığı için koltuk kumaşlarının derinlerine nüfuz edilememektedir. Bu nedenle de bakteriler kumaşta kalmaya devam etmekte ve yüzeysel bir temizlik yapılmaktadır. Bunların olmaması için profesyonel bir destek almak çok önemlidir.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak yıkama işlemi sırasında koltuğunuzun yapısına, şekil ya da iskeletine, içerisindeki yay kısımlarına hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Dikkatsiz ve tecrübesiz yıkama, koltuklarınızda soruna yol açmaktadır. Bunun farkındayız ve uyguladığımız her işlemi son derece özenle gerçekleştiriyoruz. Koltuk yüzeylerinde bulunan zorlayıcı lekeleri kesin çözümle lekelerden eser kalmayacak hale getiriyoruz. İşinde son derece profesyonel olan personellerimiz lekelere uygun antibakteriyel temizlik ürünleri kullanarak siz kıymetli müşterilerimize tertemiz koltuklar bırakıyor.

 
Tek Kişilik Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?
 

Biz firma olarak Ankara da profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Ekiplerimiz yerinde yıkama yaparak koltuklarınızı kısa süre içinde kullanıma hazır hale getirmektedir. Ekiplerimiz ilk önce pandemi koşullarına uygun olarak kendilerini hazırlamaktadır. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak evlerinize ve iş yerlerinize gelmektedir. Ayrıca yıkama sırasında kullanılacak malzemeler de her yıkama öncesi dezenfekte edilmektedir.

Sanayi tipi buharlı koltuk yıkama makineleri sayesinde koltuklara ısı verilerek bakterilerin ölmesi sağlanmaktadır. Ayrıca buhar sayesinde lekeler yumuşatılarak kumaştan sökülüp atılmaktadır. Püskürtme başlığı kullanılarak anti bakteriyel şampuanlar koltuğun her yerine yoğun olarak uygulanmaktadır. Bu uygulamanın ardından kumaşı derinlemesine temizleyebilmek için kumaşa zarar vermeyen fırçalarla fırçalama işlemi yapılmaktadır.

Koltuklardan lekeyi tamamen çıkarmak için yüksek vakum gücüne sahip makinelerimizle durulama işlemi yapılmaktadır. Bu vakum sırasında koltuktan hem kirli sular hem de onlarla beraber ölü bakteriler alınmaktadır. Son olarak buhar makinesi ile koltukların nemli kalmaması sağlanır ve iyice kurulanmaktadır. Bu işlemin ardından koltuklar kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kurumsal kimliğimiz ve tescilli ismimiz ile İstanbul’un her semtinde hizmet vermekteyiz. Vergi mükellefi bir firma olarak tüm bu işlemlerimiz faturalandırılmaktadır. Tüm personellerimiz SGK personeli olup %100 güven ile sizlere hizmet sağlamaktayız.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: