Pike Battaniye Yıkama

08.07.2022
1.122
Pike Battaniye Yıkama

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi Battaniye Yıkama hizmetidir. Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve iş yerlerinizde bulunan battaniyelerinizi dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde battaniyeler daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Battaniyelerinizi bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli ürünler ve malzeme ile Battaniye Yıkama işlemini yapmaktayız.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Çağdaş Halı ve Koltuk Yıkama olarak temizleme ve yıkama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin doğa dostu olmasına çok dikkat etmekteyiz. Sağlığa zararı olmayan, en az miktarda kimyasal madde içeren doğal şampuanlar kullanmaktayız.

 

 
Battaniyelerinizi Nasıl Temizliyoruz?
 

Ürünler çeşitlerine göre gruplandırılır; pamuk, elyaf, yün, silikon gibi özellikleri göz önünde bulundurularak ideal yıkama sıcaklığında makinelerde yıkanır. Ön yıkama, yıkama, durulama ve kurutma işlemlerinden sonra neminin tam olarak alınması amacıyla açık sera tipi özel alanımızda doğal ortamda son kuruma işlemi gerçekleştirilir. Temizlenmiş battaniyeleriniz dağıtım aracımızla en kısa sürede size ulaştırılır. Artık gönül rahatlığıyla battaniyelerinizi kullanabilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: