Zebra Perde Yıkama

07.07.2022
1.099
Zebra Perde Yıkama

Stor perde temizliği evlerde yapılamayacak kadar hassas bir işlemdir. Kumaşının ve mekanizmasının bozulmaması için profesyonel bir temizlik ile yıkanmalıdır. Bu konuda Anlara’da sizlere en üstün hizmeti sunmaktayız. Stor perdelerinizi evlerinizden alarak titiz şekilde yıkamaktayız. Anti bakteriyel şampuanlarla yıkadığımız perdelerinizi 48 saat içinde %100 hijyenik şekilde teslim etmekteyiz.

Stor perde kullanımı son yıllarda oldukça yaygın hale geldi. Hem kullanım kolaylığı hem de geç kirlenme özelliği sayesinde evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Her ne kadar normal perdeler gibi sık yıkanmasa da yıkandığı zamanlarda profesyonel olarak yıkanmalıdır. Evde yıkama yapılmak istendiğinde kumaşlar zarar görmekte ve kırışmaktadır. Bu da stor perdelerin kullanım ömrünü azaltmaktadır.

 
Neden Biz ?

  • %100 hijyen
  • Uygun Fiyat
  • Kalite

 
Görseller

Çalışan kadromuzu alanında titiz ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında bütün yapılan işleri alanında uzman kadromuz bütün temizlik ve hijyen kurallarını gözeterek yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz birçok alanımız bulunmaktadır. Stor perde yıkama ise sadece bunlardan biridir. Stor perdeler son yıllarda kolay kullanımı ve kolay kurulumundan dolayı stor perdelerin son zamanlarda daha popüler olmasını sağlamış ve birçok kişinin ilk tercih ettiği perde haline gelmiştir.

 
Stor Perdelerinizi Nasıl Temizliyoruz?
 

Stor perde kullanımında en çok tercih edilen model zebra perdedir. Bu perde çeşidi dekoratif olarak da yaşam alanlarına hoşluk katmaktadır. Fakat temizliği konusunda büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Biz firma olarak İstanbul Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinde bu sıkıntılarınıza kesin çözüm sunmaktayız.

Zebra perde temizliği içim 48 saatlik bir işlem uygulamaktayız. Stor perde çok sık yıkanmadığı için üzerinde bakteri oluşumu çok olmaktadır. Bu nedenle ilk önce perdeler dezenfektasyonlu su içerisinde 1 gün boyunca bekletilmektedir. Bu işlem sonrasında zebra perdeler bakterilerden büyük oranda temizlenmektedir. %100 hijyen için anti bakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: